Исповеди logo

Кохання on-line

знакомство в интернете

Хочу поділитися з Вами своєю історією. Народилася і проживала я в сільській місцевості, потім пішла на навчання в обласний центр. Тим часом мої подружки одна за одною виходили заміж, народжували дітей, а я залишалася одна. Кандидатів на заміжжя було небагато, напевно через те, що була не дуже красива. Якщо і були претенденти, то переважно ті, які зловживали алкоголем, або які хотіли лише переспати. В такі моменти я відчувала відчай і розчарування в хлопцях, але тоді я молилася Богу, щоб дав мені доброго чоловіка, зверталася до Пресвятої Богородиці, просила її.

Одного разу я якось зареєструвалася на сайті знайомств і саме тоді я познайомилася з Ігорем, який тоді був за кордоном. Спочатку ми обговорювали загальні теми, вподобання, ділилися думками, поглядами, але потім ми зрозуміли, що починаємо закохуватися, навіть не бачачи одне одного.

Так тривало півроку. Рідні та друзі відмовляли мене від цього захоплення, мотивуючи, що ми не бачили один одного, що кохання на відстанні і всліпу неможливе.

Нарешті настала довгоочікувана зустріч! Нашої радості з ним не було меж. Ми були дуже щасливі нашій зустрічі. А вже через рік ми одружилися. Зараз ми вже в шлюбі майже 9 років, виховуємо двох донечок і дякуємо Богу за знайомство в інтернеті, за те, що ми разом.

Хочу звернутися до всіх: якщо виникають якісь труднощі чи зневіра, то звертайтеся до Бога, просіть у Нього допомоги та підтримки, бо з власного досвіду я знаю, наскільки велика Божа сила і як Він нам допомогає у житті.

Бажаю всім Божої опіки та допомоги.

Автор: Halinka

У Вас похожая история? Пожалуйста, напишите нам об этом (регистрироваться не нужно).

Поддержите, пожалуйста, автора этой истории:


Добавить комментарий к исповеди “Кохання on-line”:

Оставить анонимный комментарий:

Спасибо за Ваш отзыв и конструктивную критику. Будьте вежливы, не ругайтесь:

Текст вашего комментария*: ↓

* - обязательные для заполнения поля


Добавьте собственную историю прямо сейчас (регистрация не требуется). Читайте также исповедь. Не вошедшие в основную часть сайта публикации мозжно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на ispovedi.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.


Читайте также самые новые публикации в этой категории: