Исповеди logo

Підготовка до зно з української мови є обов’язковою для всіх

студенты

У зв’язку з введенням ЗНО після закінчення школи, актуальними стають додаткові заняття з репетиторами. Батьки намагаються записати свою дитину на підготовку з тих предметів, які необхідні для вступу в вуз. Але предмет “українська мова та література” є обов’язковим для всіх і бал зовнішного незалежного оцінювання враховується на будь-якій спеціальності. Тому підготовка до зно з української мови стає важливим етапом для старшокласників. Слід враховувати, що такі заняття вимагають чіткого знання особливостей та вимог тестування, сформованої системи та методики. Враховуючи величезний об’єм інформації практично з двох предметів, повністю розслабитись і сподіватись тільки на допомогу репетитора не слід. Він скеровує, корегує, допомагає поповнити прогалини, зрозуміти суть термінів, художніх особливостей тексту. Але в основі повинні бути вивчені правила, прочитані тексти. Все це разом забезпечить отримання високого балу з зовнішнього незалежного оцінювання.

Новітні курси української мови онлайн

Для дитини навчання в 10-11 класах важким не тільки через психологічне, розумове, алей фізичне навантаження. Адже відвідування додаткових занять вимагає багато часу на дорогу. А будучи втомленим учень сприймає отриманий матеріал не в повну силу. Тому зараз, в наш інформатизований час, пропонують курси української мови онлайн. Які ж переваги в онлайн-навчанні?

  • Економія часу, не треба нікуди їхати, комфортні умови.
  • Використання можливостей сучасних технологій, доступ до різних методик.
  • Можливість пройти випробувальні тести онлайн, отримати результати, проаналізувати помилки.

экзамен

Особливості навчання в онлайн-режимі

Зазвичай заняття онлайн проводяться викладачами, які самі пройшли жорстку перевірку, показали найвищі бали в ЗНО, розробили ефективну методику. Таке навчання дозволяє бути на зв’язку з абітурієнтами, надавати допомогу. До числа предметів, які викликають труднощі в учнів належить і українська мова. Підготовка до зно через інтернет включає декілька видів робіт:

  • Лекції викладачів, спілкування, питання з теми.
  • Надання матеріалів для самостійного вивчення, зазвичай це систематизовані, структуровані схеми, таблиці, підібрані посилання для опрацювання текстів. Адже самостійно відібрати важливу інформацію в інтернет-потоці дитині досить важко.
  • Тренувальні завдання.
  • Контрольні тести з теми, які дозволяють визначити рівень знань, заповнити прогалини в знаннях.

Також в режимі онлайн підліток відчуває себе розкутим і має можливість спілкування з іншими учнями на сторінках курсів, вирішуючи проблемні питання, доповнюючи свої знання.

У Вас похожая история? Пожалуйста, напишите нам об этом (регистрироваться не нужно).

Поддержите, пожалуйста, автора этой истории:


Добавить комментарий к исповеди “Підготовка до зно з української мови є обов’язковою для всіх”:

Оставить анонимный комментарий:

Спасибо за Ваш отзыв и конструктивную критику. Будьте вежливы, не ругайтесь:

Текст вашего комментария*: ↓

* - обязательные для заполнения поля


Добавьте собственную историю прямо сейчас (регистрация не требуется). Читайте также исповедь. Не вошедшие в основную часть сайта публикации мозжно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на ispovedi.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.


Читайте также самые новые публикации в этой категории: