Дружині сподобалося ліжко, яке я вибрав для нашого сина

детская деревянная кроватка

Одружені ми вже 5 років і нарешті вирішили, що для повного щастя в нашій сім’ї не вистачає дитячого сміху. Коли повідомили наших батьків, що вони скоро будуть мати онука, радості не було меж.

Дружина вирішила, що наперед нічого купувати для маляти не будемо, тому відвізши її до пологового будинку, я почав по списку замовляти дитячі речі. До таких приємних клопотів долучилися і наші батьки. Але це було не складно, а приємно, особливо коли на сайті https://krovatka.kiev.ua/cat-detskie-krovatki ми вибирали ліжечко для немовляти. Спершу я навіть розгубився, адже їх було так багато, що хотілося придбати всі. Порадився з дружиною и вибрали дерев’яне ліжко-маятник білого кольору з ящиком для дитячого одягу. Це дужа зручно, адже все необхідне для дитини завжди під рукою. Маятниковий механізм дозволяє заколисувати малюка дуже швидко, а при потребі його можна відключити або зафіксувати.

Різновиди дитячих ліжок:

  • Класичне.
  • Гойдалка.
  • Маятникове.
  • Трансформер.

Є ще варіанти з пеленальним столиками і на коліщатах. Який варіант придбати, вирішують батьки.

детская кроватка с балдахином

Як правильно вибрати дитяче ліжечко

В ispovedi.com першу чергу треба звертати увагу на матеріал виготовлення. Такі ліжка, як правило, виготовляють з дерева, але є і пластмасові варіанти, а ще металеві. Для виробництва беруть тверді породи дерева (бук, вільха, сосна, дуб), щоб ліжко було міцним. Крім матеріалу виготовлення, ліжко має бути покрито лаком чи фарбою на водяній основі и не мати різкого неприємного запаху. А ще між планками ліжечка повинно бути не більше 5-7 сантиметрів, щоб ручка чи ніжка дитини не застрявала. Для безпеки всі краї повинні бути гарно відшліфовані і заокруглені, щоб уникнути порізів і подряпин. Металеві деталі повинні бути закритими спеціальними дерев’яними заглушками.

Все це я врахував, коли вибирав ліжко для свого сина. Мені подобається, що в ньому регулюється висота. В перші декілька місяців дитину буде зручно діставати не нахиляючись. Коли син підросте, можна для його ж безпеки опустити дно ліжка нижче. Інакше він може випасти з нього.

При виборі ліжечка для дитини не треба керуватися його вартістю. Адже дешеві моделі можуть бути не тільки незручними, але й небезпечними.

Автор: Дмитро

Поддержите, пожалуйста, автора этой истории:
У Вас похожая история? Пожалуйста, напишите нам об этом (регистрироваться не нужно).


Прокомментировать эту жизненную историю:

Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта. Инструкция по добавлению аватарки находится здесь.

Добавьте собственную историю прямо сейчас (регистрация не требуется). Читайте также исповедь. Не вошедшие в основную часть сайта публикации можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на ispovedi.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.