Як я вибирала журнальний столик для вітальні

журнальный стол в гостиной

При облаштуванні квартири важливо враховувати навіть дрібниці. Тільки тоді картина буде завершеною.

Ми в нову квартиру купили сучасні меблі, але я бачила, що у вітальні не вистачає журнального столика, який ми зразу ж і замовили на сайті https://krokwood.com/collections/zhurnalni-stoly, де їх дуже великий вибір різного розміру і стилю. Я люблю вечорами в’язати перед телевізором, тому дуже зручно, що біля дивану є такий стіл. На ньому лежить пульт, книжка, чоловікові окуляри. Крім зручності, столик ідеально вписався в інтер’єр вітальні. На столику діти люблять малювати, а чоловік відгадувати кросворди. Так цей меблевий варіант став корисним всій родині.

Види журнальних столиків:

 • Круглий.
 • Овальний.
 • Трикутний.
 • Квадратний.
 • Прямокутний.

оригинальный журнальный столик

Сучасний журнальний столик багатофункціональний і на нього можна покласти такі речі:

 • Ключі.
 • Книги.
 • Гаджети.
 • Журнали.
 • Рукоділля.
 • Пульт від телевізора.

На таку поверхню можна поставити стильний світильник, вазу з квітами. Все залежить від того, де він стоїть і для чого його придбали. Ми, наприклад, любимо навіть пити каву на ньому, дуже зручно і по-домашньому затишно. Я впевнена, що ispovedi.com назва столика не повністю відображає його призначення, не говорячи уже про його стилі. Прикрасою кімнати може стати журнальний столик в античному або в стилі кантрі.

овальный журнальный стол

По яким критеріям вибирати журнальний столик для вітальні

В першу чергу потрібно враховувати конфігурацію, яка буде співпадати з меблями вітальні чи іншої кімнати, де він буде потрібний. Адже такий стіл – річ багатофункціональна і підходить навіть для спальні. Це не тільки дизайнерський елемент, але й повноцінна поверхня для різних дрібниць. При придбанні журнального стола треба враховувати його призначення, щоб правильно вибрати висоту. Адже в деяких випадках його може використовувати фрилансер для свого ноутбуку. Важливо і матеріал, з якого виготовили цей предмет меблів.

Я навіть не уявляю, як би я обходилась без такої корисної деталі інтер’єру. Тому вирішила подарувати столик і своїм батькам. Тато любить читати пере сном, тому стіл підбирала такий, щоб вписався в меблі в їхній спальні, а ще був зручним по висоті. Батьки дуже задоволені моїм подарунком.

Автор: Леся

Поддержите, пожалуйста, автора этой истории:
У Вас похожая история? Пожалуйста, напишите нам об этом (регистрироваться не нужно).


Прокомментировать эту жизненную историю:

Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта. Инструкция по добавлению аватарки находится здесь.

Добавьте собственную историю прямо сейчас (регистрация не требуется). Читайте также исповедь. Не вошедшие в основную часть сайта публикации можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на ispovedi.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.